ЦЕНТРАЛЬНИЙ КОВПАЧОК ДИСКУ

disclaimer.accessories images
Артикул: 4252A060
479.00 грн ***
813.96 грн ***
disclaimer.аccessory

Центральний ковпачок для диска MITSUBISHI OUTLANDER: краса та практичність 

Центральний ковпачок на диск не просто доповнить екстерʼєр вашого автомобіля. Цей аксесуар відрізняється міцною конструкцією та забезпечує захист від механічних пошкоджень та швидкого виходу з ладу.

Центральний ковпачок виконаний у стильному сріблястому кольорі. По центру — фірмовий логотип MITSUBISHI, який підкреслює приналежність вашої машини до всесвітньо відомого бренду.

Призначення та особливості центрального ковпачка

Аксесуар являє собою декоративну накладку, яку встановлюють по центру диска, закриваючи ступицю й болти кріплення. Виріб надає колесу завершеного вигляду та прикрашає ваш OUTLANDER.

Призначення центрального ковпачка — це не тільки окраса та доповнення дизайну. Він також захищає від:

  • пилу;
  • корозії;
  • бруду;
  • вологи.

Ковпачок приховує технічні елементи колеса й надає йому більш привабливого вигляду. Використання цього аксесуара дозволить подовжити термін експлуатації тупиці, болтів кріплення диска й частково підшипника.

Встановлення центрального ковпачка з фірмовим логотипом здійснюється в офіційному дилерському центрі. Майстри точно дотримуються технології монтажу та надають гарантію. Як оригінальний аксесуар ковпачок ідеально підходить для нового MITSUBISHI OUTLANDER.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital