Купуй новий Mitsubishi Eclipse Cross та будь готовий до зими

Купуй новий Mitsubishi Eclipse Cross та будь готовий до зими

buttons.will share

Наближаються зимові випробування, і найкращий спосіб готуватися до них - це мати передовий автомобіль та надійні зимові шини. Тому ми створили спеціальну пропозицію для вас!

Придбавши нову модель Mitsubishi Eclipse Cross, ви отримаєте у подарунок* комплект високоякісних зимових шин.

Не втрачайте часу та обирайте новий Mitsubishi Eclipse вже сьогодні, щоб мати впевненість в безпеці та комфорті під час своїх зимових подорожей. Тож поспішайте скористатися цією вигідною акцією та придбати свій новий Mitsubishi Eclipse разом з подарунком* - зимовими шинами!

Дізнатися більше про Eclipse Cross
LED-фари
Новий виразний погляд
LED-фари

​​​​​​​Вузькі передні фари додають Eclipse Cross динамічного та виразного вигляду. Вони складаються з передніх світлодіодних денних ходових вогнів та сигналів повороту. Щоб підкреслити широкий кузов, світлодіодні фари дальнього й ближнього світла та протитуманні фари об’єднані у п’ятикутник двома характерними циліндрами. Є також і галогенні фари дальнього й ближнього світла, які йдуть у базовій комплектації. Задні трикутні ліхтарі, характерні для моделі Eclipse Cross, розміщені вище: вони як і раніше впізнавані, проте тепер їх ще краще видно на дорозі під час руху. 

 

Нова можливість для самовираження
ДВА ВАРІАНТИ ОФОРМЛЕННЯ
Нова можливість для самовираження

​​​​​​​Mitsubishi Eclipse Cross вирізняється оновленим салоном з комбінованим оздобленням сидінь – на основі замші та екошкіри. В залежності від рівня комплектації, також передбачена і повністю шкіряна оббивка крісел салону. Крім того, на додачу до звичайного чорного віднині також пропонується салон у світло-сірому кольорі. Варто зазначити, що карти дверей також виконуються у спільній кольоровій гамі з кріслами. Все для того, аби всередині автомобіля досягти простору, де панує відчуття гармонії та високої якості.

 

Важлива інформація перед очима
HEAD UP DISPLAY
Важлива інформація перед очима

​​​​​​​Проекційний дисплей HUD (Head Up Display) виводить важливу інформацію щодо руху автомобіля перед очима водія. Ця система дозволяє керувати автомобілем, мінімізуючи зміну фокусної відстані, завдяки чому водій менше стомлюється та отримує усю необхідну інформацію щодо параметрів руху. Наприклад, швидкість руху, налаштування круїз-контролю, попередження про наближення перешкоди, попередження про виїзд зі своєї смуги руху, положення важеля трансмісії та інше. Дисплей дозволяє налаштовувати висоту та яскравість зображуваної інформації – все для максимальної зручності водія.

 

Комфортні та універсальні сидіння
ПРОСТІР ДЛЯ ПАСАЖИРІВ ПОЗАДУ
Комфортні та універсальні сидіння

​​​​​​​Задній диван пропонує 9-ступінчасте регулювання кута нахилу спинки, що дуже зручно. Крім того, сидіння розділені в пропорції 60:40 та можуть складатися, завдяки чому забезпечують додаткову гнучкість і простір для перевезення довгих предметів.

 

* Під подарунком мається на увазі придбання за 1,00 грн комплекту зимових шин бренду Goodyear за умови укладення з офіційним дилерським центром ТОВ «Арма Моторс» договору купівлі-продажу нової моделі автомобіля Mitsubishi Eclipse Cross, що є в наявності на складі в Україні, у період із 1 листопада 23 по 31 грудня 2023.
Участь в акції беруть тільки фізичні особи.

menu.footer disclaimer
Created by CF.Digital