You Tube Instagram Facebook
Запись на тест-драйв
Запис на сервіс
Взяти участь в акції
Акція:
Прізвище Ім'я По-батькові*:
E-mail*:
Контактний тел.:
Додаткова інформація:
Натискаючи кнопку «відправити», я надаю згоду компанії «Ем Ем Сі Україна» та її авторизованим дилерам на обробку своїх персональних даних, підтверджую, що ознайомлений(-а) з Політикою конфіденційності та приймаю її умови.Пожалуйста, выберите язык:
UA
RU
Послуга Express Service від Арма Моторс
Офіційний сервіс Mitsubishi Motors Арма Моторс запускає нову послугу «Express Service».
Детальніше
5 переваг на користь Mitsubishi - 5 років гарантії на автомобілі Mitsubishi
Mitsubishi збільшила термін дії заводської гарантії до 5-ти років на весь модельний ряд Mitsubishi (за винятком гібридної моделі Outlander PHEV).
Детальніше
Курс на літо 2021

На вулиці вже сонечко☀️, а це означає, що час потурбуватися про свій Mitsubishi – а саме обрати пакет послуг «Курс на літо 2021» вартістю від 949 грн*.


Детальніше
Антибактеріальна чистка кондиціонера всього за 699 грн*
Арма Моторс пропонує провести професійну антибактеріальну чистку кондиціонера 699 ​​грн* 🔥
Антибактеріальну чистку рекомендовано проводити не менше ніж 1 раз на рік перед початком активного використання кондиціонера. Процедура очищення виконується спеціальним приладом з використанням очищувача компанії WYNN`S і займає 30-40 хвилин.
Детальніше


Вверх
Размещенная на данном сайте информация о наличии, характеристиках продукции, ориентировочных ценах, других условиях для ее продажи, а также - об условиях предоставления каких-либо услуг указывается только с целью информирования может отличаться от актуальной и не является публичной офертой. Для получения актуальной информации обращайтесь в официальные дилерские центры Mitsubishi Motors в Украине.
-